گل صحرا

1396/01/30
شماره خبر : 1903

همگان از وضع اقتصادی ناراحتند / ژنرال هاهم کاری برای اقتصاد ن

وی با بیان اینکه اقتدار نظام از میادینی چون انتخابات به اثبات می‎رسد، تصریح کرد: امید داریم در انتخابات مدیر لایق و توانمند و عالم و اندیشمند انتخاب شود و بتواند وضعیت کشور را متحول کند.

وی با بیان اینکه در ابتدای سال، مقام معظم رهبری به ضعف مدیریتی اشاره کرد گفت: مدیریت‎های ضعیف و خسته، بی‎انگیزه سبب شده که مردم را ناراحت کند و آن چیزی که می‎تواند تاثیرگذار باشد این است که در کنار یک رهبری قدرتمند یک دولت توانمند داشته باشیم و این موضوع به رای مردم بازمی‎گردد.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مدیران در نظام مستقیم یا با واسطه از طریق آرای مردم انتخاب می‎شوند، تاکید کرد: از همه توده‎های مردم توقع نیست که در ایام انتخاباتی فعال باشند اما افرادی که دلسوز هستند و پیشتاز در عرصه‎های دیگر بودند باید پیشگام باشند و بصیرت‎افزایی کنند.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به صورت طبیعی در کشور اختلافاتی وجود دارد و دلخوری‎هایی وجود دارد که باید کنار بگذاریم چرا که اگر تفرقه در میان ما باشد موفق نخواهیم شد.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه افرادی به دنبال این هستند که القاء کنند که جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی فرو پاشیده است، افزود: براساس برنامه‎ای که از پیش طراحی شده جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی مسیر خود را ادامه می‎دهد و در بین مردم نیز یک شور و هیجانی ایجاد شده است.

وی افزود: در کشور با یک مسئله اساسی به نام ضعف مدیریت‎ها رو به رو هستیم و افرادی که این انتقادات را می‎کنند خودشان از روز نخست انقلاب تاکنون در امور مدیریتی دخیل بودند.

حسینی تاکید کرد: امروز برخی مسئولان پس از 4 سال فرا‌فکنی می‎کنند که ضعف‎ها برای دوره 8 ساله بود و این در حالی است که این فرصت چهار سال فرصت کمی نبود و به گفته مقام معظم رهبری بسیاری از اقدامات می‎توانستند انجام دهند.

حسینی یادآور شد: امید داریم یک حکومت قرآنی که سبب عزت ما در سطح جهانی شود بتواند در انتخابات به پیروزی برسد.

وی بیان داشت: یکی از ویژگی‎هایی که باید در هر دولت وجود داشته باشد حضور افراد توانمند است و این توانمندی همواره به زور و بازو نیست و مجموعه عملکرد آن بیانگر توانمندی باشد.

حسینی با بیان اینکه مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی در کشور تاکید دارد، یادآور شد: برخی مسئولان نسخه‎های بانک جهانی و صندوق پول را دنبال می‎کنند و فکر می‎کنند اینها کارگشا است و شعاری که دادند تعامل با دنیا بود و با این کدخداهی که ساختند سرمایه‎گذاران به کشور می‎شتابند و مسائل حل می‎شود و به این علت کشور را سال‎های متمادی منتظر گذاشتند.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: وزیر صنعت در چند روز پیش بیان کردند 2 میلیارد دلار واردات پوشاک ماست که اگر این وضعیت ادامه پیدا کند صنعت پوشاک تعطیل می‎شود.

وی تاکید کرد: اگر این وضعیت ادامه پیدا کند نه تنها اشتغال ایجاد نمی‎شود بلکه اشتغالی هم که در کشور داریم از دست می‎دهیم.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: در یک فرصت چند ماهه جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی شکل گرفته و در مجموعه شاهد نیروهای متعدد در این جبهه هستیم.

حسینی با بیان اینکه تجربه نشان داده که باید به گونه‎ای عمل شود که پایگاه انقلابی نیروهای مردمی در این جبهه مشارکت داشته باشند، افزود: بنا نداریم این جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تنها منحصر به انتخابات باشد و پس از انتخابات نیز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در گذشته ما ناکامی‎هایی داشتیم در سال 1392 دچار اختلافاتی بودیم اما در این دوره براساس مکانیزمی که مطرح شد افراد در انتخابات وارد شدند و می‎توانیم نتیجه خوبی از این مکانیزم داشته باشیم.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: بر این باور هستیم که جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی امسال نتیجه بخش خواهد بود.

حسینی افزود: نامزدهای انتخابات جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی در مناظره‎ها شرکت می‎کنند و پس از آن نظرسنجی عمومی انجام می‎شود و براساس آن گزینه و تصمیم نهایی گرفته می‎شود.

حسینی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: فتنه 88 محدود به چند شهر کشور بود و چه بسا که امسال فتنه‎ای در سراسر کشور پیش بیاید و باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم.

وی اظهار داشت: یک شخصیتی مانند آقای رئیسی به انسان اطمینان خاطر می‎دهد که در مسیر اهداف رهبری گام برخواهد داشت و به مردم خدمت خواهند کرد.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر مسیری که در ادامه دولت نهم بود ادامه پیدا می‎کرد بسیاری از خدمتگزاری‌ها برای مردم شیرین بود اما برخی اتفاقات سبب شد بسیاری از زحمات مسئولان در سراسر کشور تحت شعاع قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه طرف مقابل جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی با یک نفر در انتخابات حضور پیدا نکرده، گفت: با شیوه‎های گوناگون و مطرح کردن اتفاقات گذشته درصدد این هستند که بتوانند در انتخابات پیروز شوند.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئولان باید از یک صلابتی برخوردار باشند و ما نمی‎خواهیم با نگاه غربی انتخابات را مدیریت کنیم.

وی اظهار داشت: تک تک افرادی که از جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی وارد انتخابات شدند برای کشور برنامه داشتند و آقای جلیلی که امروز از انتخابات کنار رفته کارگروه‎هایی متعددی از همه حوزه‎ها داشتند و تحلیل درستی از وضع موجود داشتند.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه قول یک روزه، 10 روزه و 100 روزه نمی‎دهیم و باید به صورت مدون برای معیشت و اقتصاد مردم تلاش کنیم، افزود: اگر فردی برنامه مدونی برای کشور داشته باشد و پیگیر مسائل باشد به مرور می‎تواند مشکلات کشور را حل کند.

انتهای پیام/

 

نظرات درباره این پست

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما در هیچ قسمت از سایت نمایش داده نخواهد شد*

نظر هر کس نشان از تفکر ایشان است پس ما هیچ مسئولیتی در قبال نظر دیگران نداریم.*

آخرین نظرات

سلام دوست بزرگوار... خبری که متنشو بگیری از یک سایت دیگه معمولا منبع را ذکر می کنند... شما چرا قانون اولیه مطبوعا...

سلام دوست عزیز.... منبع خبر را میزدید خوب نبود...این خبری را که کار کردید از یک سایت دیگه گرفتید...پس براساس قانون ...

با سلام وتشکر از مدیر محترم سایت...که پوشش خبری خوبی دادن...احسن به خانم دکتر عایشه اونق انصافا بانویی متدین و دل...

با سلام و خسته نباشید خیلی ببخشید ولی ای کاش بجای گفتن سخن ران ها یکم درمورد خود شخص قادیر گوکلانی مینوشتین که ...

اولویت های اقتصادی استان گلستان در فضای پسا تحریم عظیم قرنجیک این روزها در شرایط پسا تحریم ، اقتصاد کشور روزه...

اولویت های اقتصادی استان گلستان در فضای پسا تحریم (((توجه . توجه : جهت درج در ماهنامه گل صحرا))) عظیم قر...

ح

انشالله شاهد برگزاری بیشتر چنین مراسم هایی در سطح استان و شهر باشیم. آرزوی موفقیت برای قاریان و استادان محترم.

ح

انشالله از هوشش در راه صحیح استفاده کنه!

سلام ممنون خبر جالبی بود. برای این دختر خانوم باهوش آرزوی موفقیت میکنم.

خدا قوت . شماره 9 به بعد در سایت دیده نمیشود.

پیوند های مرتبط

آمار و ارقام سایت

کل بازدید سایت 414822
بازدید امروز 405
بازدید دیروز 1652
بازدید هفته 3735
بازدید ماه 13867