گل صحرا

1394/06/23
شماره خبر : 358

وضعیت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۴ در طرح رتبه ندی

سیدمحمد بطحایی، در نشست خبری وزیر آموزش و پرورش با اصحاب رسانه در آستانه بازگشایی مدارس، درباره طرح رتبه بندی معلمان گفت: هیات وزیران اجرای طرح رتبه بندی را از ابتدای مهرماه مصوب کرده است و شاخص‌های آن هفته گذشته در شورای توسعه مدیریت مصوب شد.

 
وی با بیان اینکه دستورالعمل اجرایی رتبه بندی ظرف یکی دو روز آینده برای اجرا به مناطق ابلاغ می‌شود افزود:همه معلمان مشمول طرح طبقه‌بندی مشاغل که بیش از شش سال سابقه کار دارند، بر اساس قانون می‌توانند از مزایای طرح رتبه بندی استفاده کنند.
 
بطحایی با بیان اینکه معلمانی که بیش از ۶ سال سابقه خدمت دارند بر اساس ضوابط در دستورالعمل تحت پوشش رتبه‌بندی قرار می‌گیرند، گفت: محدودیتی در خصوص اینکه چه تعداد معلم را تحت پوشش رتبه‌بندی قرار دهیم  وجود ندارد. اگر همه افراد واجد شرایط باشند و امتیاز لازم را کسب کنند تحت پوشش قرار خواهند گرفت.
 
وی با بیان اینکه گام نخست رتبه بندی معلمان را مهر ۹۴ آغاز می‌کنیم  تصریح کرد: این آغاز کار برای رسیدن به یک نقطه مطلوب و حرکت به سوی یک نظام متعالی برای تقویت کیفیت نیروی انسانی در آموزش و پرورش است به امید خداوند و با تلاش رتبه‌بندی برای سال آینده نهایی خواهد شد و میزان افزایش حقوق معلمان با توجه به شاخص‌ها متفاوت است.
 
معاون توسعه و مدیریت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: برخی از خبرنگاران در خصوص میزان افزایش حقوق معلمان از ما سئوال می‌پرسند اما این خواسته معلمان است که میزان افزایش حقوق آنها رسانه‌ای نشود و البته میزان حقوق ها متفاوت است.
 
وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا بازنشستگان آموزش و پرورش تا شهریور امسال مشمول طرح رتبه‌بندی می‌شوند یا خیر؟ گفت: براساس مصوبه هیات وزیران، رتبه‌بندی معلمان از اول مهر ۹۴ اجرا می‌شود و اگر همکار فرهنگی ما حتی در شهریورماه امسال بازنشسته شود، شامل طرح نیست البته افرادی که قبل از مهر بازنشسته می‌شوند را با اندکی تأخیر بازنشسته خواهیم کرد تا مشمول طرح رتبه‌بندی شوند مدرک تحصیلی امتیازی در احراز رتبه ندارد.
 
بطحایی در پاسخ به پرسشی درباره توزیع شیر مدارس گفت: بدهی‌های قبلی به کارخانه های شیر پرداخت شده است و قرارداد جدید منعقد کرده ایم و سال تحصیلی جدید  شیر مدارس در سه دوره تحصیلی در مدارس دولتی و غیردولتی توزیع می شود.
 
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به پرسش دیگری درباره احکام دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان گفت: احکام مربوط به ورودی‌های سال ۹۳ دانشجویان دانشگاه فرهنگیان تا قبل از مهرماه صادر می‌شود.
 

نظرات درباره این پست

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما در هیچ قسمت از سایت نمایش داده نخواهد شد*

نظر هر کس نشان از تفکر ایشان است پس ما هیچ مسئولیتی در قبال نظر دیگران نداریم.*

آخرین نظرات

سلام دوست بزرگوار... خبری که متنشو بگیری از یک سایت دیگه معمولا منبع را ذکر می کنند... شما چرا قانون اولیه مطبوعا...

سلام دوست عزیز.... منبع خبر را میزدید خوب نبود...این خبری را که کار کردید از یک سایت دیگه گرفتید...پس براساس قانون ...

با سلام وتشکر از مدیر محترم سایت...که پوشش خبری خوبی دادن...احسن به خانم دکتر عایشه اونق انصافا بانویی متدین و دل...

با سلام و خسته نباشید خیلی ببخشید ولی ای کاش بجای گفتن سخن ران ها یکم درمورد خود شخص قادیر گوکلانی مینوشتین که ...

اولویت های اقتصادی استان گلستان در فضای پسا تحریم عظیم قرنجیک این روزها در شرایط پسا تحریم ، اقتصاد کشور روزه...

اولویت های اقتصادی استان گلستان در فضای پسا تحریم (((توجه . توجه : جهت درج در ماهنامه گل صحرا))) عظیم قر...

ح

انشالله شاهد برگزاری بیشتر چنین مراسم هایی در سطح استان و شهر باشیم. آرزوی موفقیت برای قاریان و استادان محترم.

ح

انشالله از هوشش در راه صحیح استفاده کنه!

سلام ممنون خبر جالبی بود. برای این دختر خانوم باهوش آرزوی موفقیت میکنم.

خدا قوت . شماره 9 به بعد در سایت دیده نمیشود.

پیوند های مرتبط

آمار و ارقام سایت

کل بازدید سایت 414804
بازدید امروز 387
بازدید دیروز 1652
بازدید هفته 3717
بازدید ماه 13849