گل صحرا

1396/01/28
شماره خبر : 1898

دوباره آمده ام برای ایران و اسلام

به گزارش انسجام ملی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهور، رییس جمهور همچنین در بازدید از بخش های مختلف ستاد انتخابات کشور، با مسوولان ستاد انتخابات کشور در جریان روند اقدامات انجام شده تا این مرحله و برنامه ریزی ها برای برگزاری انتخابات ٢٩ اردیبهشت ماه ، قرار گرفت و از تلاش ها و خدمات دست اندرکاران انتخابات تقدیر کرد.
دکتر روحانی پس از ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در سخنانی در جمع خبرنگاران، گفت: خدا را سپاسگزارم که توفیق داد بار دیگر خودم را در معرض اعتماد ملت ایران قرار دهم و اعلام آمادگی کنم که بار سنگین اجرایی کشور را در صورت قبول ملت ایران بر عهده بگیرم.
رییس‌ جمهور افزود: در سال 92 به مردم عزیز اعلام کردم که نجات اقتصاد ایران، احیای اخلاق و تعامل سازنده با جهان مهم است و امروز بسیار خوشحالم که در هر سه زمینه با حمایت و کمک مردم ، گامهای قابل توجهی برداشته شده است.
دکتر روحانی اظهار داشت: امروز در زمینه نجات اقتصادی، ما از رکود تورمی فاصله گرفته ایم و از رشد منهای 7، در سال گذشته به رشد بالای 7 رسیدیم و از تورم 40 درصد به تورم 7 درصد در اسفند سال گذشته دست یافته‌ایم.
رییس‌ جمهور ادامه داد: اشتغال خالص که کمتر از 10 هزار نفر در سال‌های آخر قبل از دولت یازدهم بود، در سال گذشته به اشتغال خالص بالای 630 هزار نفر در سال رسید و اگر در هر سه بخش ارقام را کنار هم قرار دهیم، یک رکورد در 25 سال گذشته تاریخ اقتصاد ایران، بوده است.
دکتر روحانی تصریح کرد: در زمینه اقتصادی پیشرفت‌های قابل توجهی داشتیم و در هفته آینده، افتتاح بزرگترین سرمایه‌گذاری اقتصادی تاریخ ایران را شاهد خواهیم بود و در عسلویه 20 میلیارد دلار، طرح افتتاح خواهد شد که این در تاریخ اقتصاد کشور، سابقه نداشته است.
رییس‌ جمهور خاطر نشان کرد: در زمینه تعامل سازنده با جهان توانستیم در پیچیده‌ترین پرونده تاریخی، با قدرت‌های جهانی به توافق برسیم و امروز به ملت ایران اعلام می‌کنم از امروز به بعد حفظ برجام یکی از مهم‌ترین مسایل سیاسی، اقتصادی و داخلی ملت ایران است و هووهایی که بارها به قصد کشتن این نوزاد یعنی برجام تصمیم گرفته بودند نمی‌توانند سرپرست خوبی برای این فرزند باشند و همان‌ها که تمام تلاش شبانه‌روزی خودشان را برای این توافق نهاده‌اند، باید مسیر این توافق را تا آخرین قدم‌ها طی کنند.
دکتر روحانی اظهار داشت: خوشبختانه آنچه در سال 92، مبنی بر اینکه چرخ سانتریفیوژها خواهد چرخید به مردم وعده داده شد، امروز می‌بینیم که آی‌آر8، به عنوان مدرن‌ترین سانتریفیوژ ما، می‌چرخد و چرخ اقتصاد نیز بهتر از گذشته است و دلیل آن رشد اقتصادی است که در سال گذشته داشتیم.
رییس‌ جمهور با تأکید بر اینکه احیای اخلاق با حقوق شهروندی، شفاف‌سازی و آزادی در گردش اطلاعات امکان‌پذیر است و دولت یازدهم این موارد را تا روز آخر دنبال می‌کند، گفت: اگر این مسئولیت در آینده هم برعهده این جانب باشد، در همین مسیر شفافیت در کشور ادامه راه خواهیم داد.
دکتر روحانی افزود: در دولت دوازدهم هدف ما ایران پیشرفته پیش‌رو، خواهد بود و این همان هدفی است که در چشم‌انداز 20 ساله مشخص شده است که به دست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و تأیید و امضاء رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسئولین  ابلاغ شد و متأسفانه در سال‌های قبل، قبل از دولت یازدهم حرکت چشمگیری در مسیر آن نبود و امروز در مسیر چشم‌انداز 20 ساله که یکی از بخش‌های آن تعامل سازنده و مؤثر با جهان و رشد 8 درصدی است، برای اولین بار در تاریخ تحقق یافته و این مسیر ادامه خواهد داشت.
رییس‌ جمهور امنیت ایران را یکی از اهداف‌ مهم دولت یازدهم برشمرد و تأکید کرد: امروز از لحاظ امنیت، ملی و بین‌المللی سایه شوم جنگ از سر ملت کنار رفته و با مردم‌محوری در امنیت، شاهد امنیت بی‌نظیر ایران در منطقه آشفته خاورمیانه هستیم.
دکتر روحانی ادامه داد: امروز حقوق ملت ایران، احقاق، تثبیت و تعمیق شده و این مسیر برای احقاق حقوق دیگر ملت نیز ادامه خواهد داشت.
رییس‌ جمهور با بیان اینکه عزت ایران یکی از اهداف بلندی بوده که تداوم خواهد یافت، افزود: ما امروز در بازار نفت، بار دیگر بعد از سال 90، حضور یافتیم و سال گذشته در گندم خودکفا شدیم و بجای آنکه از چند جزیره کشتی کرایه کنیم، پرچم ایران بر روی کشتی‌هایمان در اهتزاز بوده و همه اینها به معنای عزت ملی است.
دکتر روحانی ادامه داد: پول ایران در دولت یازدهم دارای ثباتی بیشتر از یورو و پوند در برابر دلار بوده و در پیشرفت کمّی علمی در جهان به مقام اول دست یافته‌ایم. امروز ایران صادرکننده گازوئیل بوده و در اواسط امسال نیز صادرکننده بنزین هم خواهیم بود و همه اینها نیز نشان از عزت ملت ایران دارد و ما این عزت را ادامه خواهیم داد.
رییس‌ جمهور تأکید کرد: ایران دارای پیشرفت با محیط کسب و کار مناسب‌تر نسبت به گذشته و پیشرفتی بزرگ در زمینه انرژی و نفت و گاز خواهد بود و یکی از نشانه‌های پیشرفت ما در این راستا این است که برای اولین بار برداشت ما از گاز منبع مشترک در پارس جنوبی از قطر، پیشی می‌گیرد.
دکتر روحانی با اشاره به اینکه آرامش در بازار اقتصادی و در تعامل میان احزاب، گروه‌ها، قومیت‌ها و مذاهب، ادامه خواهد داشت، گفت: این دستاوردها باید ادامه پیدا کند و این به معنای آن است که ملت ایران، هرگز در نیمه راه نمی‌ماند و راه را ادامه می‌دهد.
رییس‌ جمهور افزود: ما از نیمه راه برنمی‌گردیم و آن را تا پایان ادامه خواهیم داد.
دکتر روحانی با تأکید بر اینکه در دولت دوازدهم، آزادی و امنیت و آرامش و پیشرفت از نکات حائز اهمیت، خواهد بود، گفت: آزادی باید با قدرت و گستره بیشتر در کشور، ادامه یابد و جوانان و دانشگاه‌ها باید احساس نشاط بیشتری کنند.
رییس‌ جمهور افزود: دولت برای حضور جوانان در مدیریت سطح بالای کشور، در سال 93 تصمیم گرفت که 2 هزار جوان نخبه را در مدیریت‌های بالای کشور به عنوان دستیار در کنار مدیران ارشد، استخدام کند که هزار نفر از آنان در آزمون‌ها برگزیده و 200 نفر کار خود را شروع کردند.
دکتر روحانی خاطر نشان کرد: ما باید سن مدیریت را در کشور پایین بیاوریم و شرایط را برای حضور اقوام و مذاهب مختلف، جوانان و بانوان برای خدمت به ایران اسلامی فراهم کنیم.
رییس‌ جمهور با بیان اینکه ثبات امنیت در زمینه اقتصادی، داخلی، سرمایه‌گذاری و امنیت ملی ادامه خواهد یافت، گفت: در شرایط فعلی توسعه پایدار و اشتغال‌زا از اولویت‌های ما در پیشرفت اقتصادی کشور است، توسعه‌ای که همراه با حل مشکلات زیست محیطی بوده ، برای جوانان اشتغال‌زا باشد تا موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی مانند اعتیاد و اجرای حقوق شهروندی، در کشور شود.
دکتر روحانی تصریح کرد: می‌خواهم به ملت ایران اعلام کنم که همه ما باید دوباره بیاییم؛ من امروز دوباره آمدم برای ایران، دوباره آمدم برای اسلام، آمدم برای آزادی بیشتر در این سرزمین، آمدم برای آرامش و امنیت گسترده‌تر در ایران عزیز و آمدم برای پیشرفت بیشتر.
رییس‌ جمهور ادامه داد: همه ما باید دوباره برای اسلام اعتدالی و رحمت و انقلاب عقلانی و انسانی خود، بیاییم و در کنار هم ایستاده و ایران را بسازیم.
دکتر روحانی افزود: من «دوباره آمده‌ام برای ایران، برای اسلام» و از همه ایرانیان می‌خواهم که «دوباره بیایند برای ایران، برای اسلام»

نظرات درباره این پست

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما در هیچ قسمت از سایت نمایش داده نخواهد شد*

نظر هر کس نشان از تفکر ایشان است پس ما هیچ مسئولیتی در قبال نظر دیگران نداریم.*

آخرین نظرات

سلام دوست بزرگوار... خبری که متنشو بگیری از یک سایت دیگه معمولا منبع را ذکر می کنند... شما چرا قانون اولیه مطبوعا...

سلام دوست عزیز.... منبع خبر را میزدید خوب نبود...این خبری را که کار کردید از یک سایت دیگه گرفتید...پس براساس قانون ...

با سلام وتشکر از مدیر محترم سایت...که پوشش خبری خوبی دادن...احسن به خانم دکتر عایشه اونق انصافا بانویی متدین و دل...

با سلام و خسته نباشید خیلی ببخشید ولی ای کاش بجای گفتن سخن ران ها یکم درمورد خود شخص قادیر گوکلانی مینوشتین که ...

اولویت های اقتصادی استان گلستان در فضای پسا تحریم عظیم قرنجیک این روزها در شرایط پسا تحریم ، اقتصاد کشور روزه...

اولویت های اقتصادی استان گلستان در فضای پسا تحریم (((توجه . توجه : جهت درج در ماهنامه گل صحرا))) عظیم قر...

ح

انشالله شاهد برگزاری بیشتر چنین مراسم هایی در سطح استان و شهر باشیم. آرزوی موفقیت برای قاریان و استادان محترم.

ح

انشالله از هوشش در راه صحیح استفاده کنه!

سلام ممنون خبر جالبی بود. برای این دختر خانوم باهوش آرزوی موفقیت میکنم.

خدا قوت . شماره 9 به بعد در سایت دیده نمیشود.

پیوند های مرتبط

آمار و ارقام سایت

کل بازدید سایت 414827
بازدید امروز 410
بازدید دیروز 1652
بازدید هفته 3740
بازدید ماه 13872